Elitwell Clinic
Elitwell Clinic
Elitwell Clinic

Cilt Gençleştirme

Lazerle cilt gençleştirme işlemi cilt soyma ve cildi ısıtarak kollajen üretimini arttırma işlemlerinin birlikte veya ayrı ayrı yapıldığı uygulamalardır. Değişik lazer kombinasyonları kullanılarak hem leke tedavisi hem kızarıklık tedavisi de cilt gençleştirme işlemleri esnasında yapılabilmektedir.

Kırışıklık tedavilerinde altın standart olan botoks ve cilde kaybolan hacmini geri veren dolgu uygulamalarından ileri teknoloji lazer sistemleri ile cilt germeye kadar tüm yaşlanma belirtileriyle savaşan anti-aging uygulamalar. Yıllar izlerini en çok ciltte bırakır.

Yaşlanmanın etkisiyle birlikte ciltte, çizgiler, kırışıklıklar, sarkma ve çökmeler meydana gelmeye başlar. İlk gençlik yıllarındaki parlaklığını kaybetmeye başlayan cilt, renk düzensizlikleri ile yorgun, donuk bir görünüm almaya başlar.

Cilt Kırışıklıkları Ve Yaşlanma Nedenleri

Hem yaşa bağlı olarak hem de günlük stresten kaynaklı tendeki kolajen hücre yapısı bozulmaya başlamaktadır. Cilt kırışıklıklarının giderilmesi ve ciltteki destek tabakasının onarılması için Cilt Gençleştirme yöntemleri uygulanmaktadır. Botoks ve yüz germe ameliyatları sayesinde kısa zamanda yüzün eski görünümüne dönmesi, kolajen yapısının onarılması sağlanacaktır.

Ameliyatsız Cilt Gençleştirme

Gelişen tıp teknolojisi sayesinde artık vücudun belli kısımlarında, özellikle yüz ve boyun bölgesinde gençleştirme işlemi yapılmaktadır. Lazer ve yağ enjeksiyonu ile yüzün belli bölgelerine ve boyuna cildin gerilmesini sağlayacak dolgular yapılır. Genç ve güzel bir görünümün sırrı olacak olan bu ameliyatsız işlemler kısa zamanda Cilt Gençleştirme operasyonunun sonuçlarını göreceğiniz işlemler arasında yer almaktadır.
Dolgu ile yüz gençleştirme operasyonunda yüzün belli kısımlarına cerrahi müdahale ile yağ enjekte edilecektir. Göz altı, göz çevresi ve yanakların çevresine yapılacak olan bu işlemler sayesinde yüzünüz eski formuna geri dönecek ve hücreleriniz yenilecektir. Ameliyatsız bir şekilde yapılan bu operasyon uzman cerrahlar tarafından kısa zamanda gerçekleştirilmektedir.

Lazerle Yüz Gençleştirme Operasyonları

Başka tedavilerin yanı sıra bir diğer yüz gençleştirme ve cilt gerdirme işlemleri lazer operasyonlarla yapılmaktadır. Froksiyonel ışınların kullanıldığı bu tedavi yöntemi bazı durumlarda tek başına başarılı olmayabilmektedir. Bu nedenle cerrahlarımız, lazer yöntemini sadece koruma amaçlı kullanabilmektedir. Botoks yöntemi her zaman yüzün gençleşmesi ve gerilmesi için daha iyi bir yöntem olarak seçilmektedir.
Yüz gençleştirme ve vücut gençleştirme operasyonları için altın standart olarak adlandırdığımız botoks tedavisi cildinizin güzel bir görünüme kavuşmasını sağlayacak, kırışıklıkların ve sarkmaların gitmesine yardımcı olacaktır.


Cilt Gençleştirme Fiyatı

Cilt Gençleştirme tedavisi ve Cilt Gençleştirme fiyatı hakkında Daha fazla bilgi için iletişim numaramızdan bizi arayabilir, Whatsapp numaramız ile sorularınızı sorabilirsiniz.

Cilt Gençleştirme
Tedavi ve Uzmanlıklar

Tüm Tedavi & Hizmetlerimiz

Elitwell Clinic’te misafirlerimizi bütüncül bir bakış açısı ile değerlendiriyor ve hastalıkların kök sebeplerini bir dedektif titizliğiyle araştırıyoruz.

Ozon Terapi

Ozon Terapi

Tedaviler / Hizmetler
Glutatyon

Glutatyon

Tedaviler / Hizmetler
Otolog Mikrogreft Kök Hücre

Otolog Mikrogreft Kök Hücre

Tedaviler / Hizmetler
Eksozom

Eksozom

Tedaviler / Hizmetler
Gençlik Aşısı

Gençlik Aşısı

Tedaviler / Hizmetler
Prime Star

Prime Star

Tedaviler / Hizmetler
PRP

PRP

Tedaviler / Hizmetler
Akupunktur

Akupunktur

Tedaviler / Hizmetler
Yüz Gençleştirme

Yüz Gençleştirme

Tedaviler / Hizmetler
Mezoterapi

Mezoterapi

Tedaviler / Hizmetler